SİPARİŞ SORGULA
takipcisatinal.com.tr

Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

www.takipcisatinal.com.tr internet sitesileri ve uygulamaları genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde ve uygulamalardaki tüm bilgi, resim, www.takipcisatinal.com.tr markası ve diğer markalar, www.takipcisatinal.com.tr adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan materyalller; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana, lisansa çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. www.takipcisatinal.com.tr hiçbir zaman süre garantisi vermez, sosyal mecraların ne zaman güncelleme yapacağı belli olmamakla birlikte servis açıklamalarında yazan süreler belirttiğimiz en yakın tahmini sürelerdir.

www.takipcisatinal.com.tr ve uygulamalarına iletilen tüm eleştirilerin hakkı www.takipcisatinal.com.tr ve uygulamalarına aittir, istenildiği taktirde www.takipcisatinal.com.tr yetkilileri tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

Sorumluluklar

www.takipcisatinal.com.tr ve uygulamalarını ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) kullanıcılara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilebilir.

Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin www.takipcisatinal.com.tr internet sitelerinin veya uygulamalarının kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını zorlayacak, zarar verecek veya kilitleyecek programlar yükleyemezler. Hile girişimlerinde bulunamazlar. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

Kullanıcılar www.takipcisatinal.com.tr yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların ve görüşme kayıtlarının www.takipcisatinal.com.tr yöneticilerinin izni olmadan yedeğini alamaz, saklanamaz ve paylaşılamaz. www.takipcisatinal.com.tr tüm gizlilik hakkını saklı tutar.

Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından destek talebi oluşturularak yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının www.takipcisatinal.com.tr internet sitelerine ve uygulamalarına giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. www.takipcisatinal.com.tr internet siteleri ve uygulamalarında kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silme yetkisi www.takipcisatinal.com.tr internet sitelerinin ve uygulamalarının yöneticilerine aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

www.takipcisatinal.com.tr internet siteleri ve uygulamaları www.takipcisatinal.com.tr yetkililerinin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. www.takipcisatinal.com.tr internet siteleri ve uygulamaları, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

www.takipcisatinal.com.tr internet siteleri ve uygulamaları, kullanıcı tarafından internet sitelerindeki ya da uygulamalarındaki kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenebilen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe www.takipcisatinal.com.tr internet sitelerinin ve uygulamalarının kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

www.takipcisatinal.com.tr internet sitelerinin ve uygulamalarının belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Kullanım Sözleşmesi” sayfasını okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle www.takipcisatinal.com.tr internet sitelerinin ve uygulamalarının uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. www.takipcisatinal.com.tr internet sitelerinin ve uygulamalarının, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.