SİPARİŞ SORGULA
DUYURU!

Merhaba Kullanıcılarımız,

Ücretsiz/Deneme hizmetlerimizin çalışma sürelerini ve limitlerini takip etmek ve daha fazla kullanabilmek için,
Telegram Kazanlımıza ABONE olmanız ve takip etmeniz gereklidir.
Bu kanal üzerinden detaylı bilgi verilmektedir.


Teşekkürler! Platformumuzdaki Hizmetlerin Keyfini Çıkarmaya Devam Edebilirsiniz.

TAKİPÇİ SARAYI

Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi

 
Hediye;  Aşağıdaki Butonlardan Sitemizi Sosyal Medyada Paylaşın Hemen +1000 Kredi Kazanın.

Üzgünüm!

İstediğiniz verileri yoğunluktan dolayı getiremedik, lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi

Youtube 4000 saat hilesi ile kanalınızda para kazanma özelliğini aktifleştirmeniz artık daha kolay! Bilindiği gibi Youtube üzerinden gelir elde edebilmek için önce kanalın para kazanmaya açılması gerekiyor. Fakat bu özelliğin kanalınızda kullanılabilir hâle gelebilmesi için bazı şartları karşılamanız isteniyor.

Bunların başında en az 1000 abone ve 4000 saat kuralları geliyor. Yani kanalınızda yayınlanan videolar son 12 ayda minimum toplam 4000 saat izlenme süresine ulaşmış olmalı.

Takdir edersiniz ki bunu başarmak o kadar kolay değil. Üstelik yüklediğiniz videoların sayısı az veya süreleri kısa ise, işiniz daha da zor demektir.

Peki video sürelerinin uzun olduğunu, en az 1-2 saatlik videolar yayınladığınızı varsayalım. Sizce kaç kişi bu videoları sonuna kadar izler ki?

Üstelik bunu yüzlerce, binlerce kişinin yapma ihtimâli yüzde kaçtır? Ayrıca tek bir kişiden gelen tüm izlenmeler sadece bir defa sayılır. Örneğin birisi videonuza 1000 defa tıklasa bunun hiçbir etkisi olmaz. Çünkü 1 tıklamadan sonrakiler dikkate alınmaz. Youtube’un böyle gelişmiş bir algoritması vardır.

Eğer dizi, film, belgesel gibi şeyler yayınlamıyorsanız, kullanıcıları o kadar süre boyunca nasıl videoda tutabilirsiniz? Kimse saatlerce bir makyaj, oyun veya kedi videosu izlemeyeceğine göre bunun başka bir yolu olmalı!

(Zaten belgesel, film ve dizi gibi içerikler telif yemenize yol açabilir. Kendinize ait olmayan, alıntı videolar yayınlıyorsanız Youtube İş Ortalığı Programı’na yaptığınız başvuru kabul edilmez.)

Üstelik çoğu kullanıcının da uzun videoları atlayarak izlediğini düşünürsek, 4000 saatlik izlenme süresine ulaşmak için pratik bir yöntem kullanmak şart.

 

Youtube 4000 Saat İzlenme Hilesi Nasıl Çalışır?

Yapmanız gereken tek şey kanalınızın linkini girmektir. İzlenme hilesini başlattığınıdza, kanalınızdaki tüm videolara farklı oranlarda izlenme gelir.

Böylelikle tamamen doğal bir etkileşim oluşur. Gönderilen izlenmeler tek bir videoyu hedef almaz. Bütün videolarınızın tıklanma sayısı ve toplam izlenme süresinin uzunluğu değişiklik gösterir. Bu, Youtube algoritmalarının işlemleri spam olarak algılamaması ve kanalınızı cezalandırmaması için çok önemlidir.

 

Güvenilir Youtube 4.000 Saat İzlenme Hilesi

İşlem hesabınız için risk oluşturmaz. ‘Kanalım kapatılır mı? İzlenme aldığım anlaşılır mı? İzlenmeler düşer mi? Para kazanma başvurum izlenme aldığım için reddedilir mi? Kanalımda benim haberim olmadan bir şey yapılabilir mi?’

Bu tarz endişelere gerek yok! Çünkü TakipciSarayı’nın sunduğu Youtube 4.000 saat izlenme hilesi hiçbir zaman bu tür olumsuz durumlara yol açmaz. Verilen süre'yi beklemeyip youtube 4000 saat izlenme satın alma yı deneyebilirsiniz

Siz de Youtube kanalınızı büyütmek için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Youtube üzerinden kazanç sağlayan içerik üreticileri kervanına bir an önce katılmak istiyorsanız 4000 saat hilesini deneyin