SİPARİŞ SORGULA

Tinder Gold Kodu Satın Al - Ucuz Tinder Gold Üyelik, 6 Aylık

TINDER
6 Aylık Gold Kodu
 • Hemen Teslimat
 • Kredi Kartı / Havale / Mobil Ödeme Yöntemi
 • %100 Garantili
 • Şifrenizi Vermenize Gerek Yok!
 • 7/24 Canlı Destek
799.00₺

Tinder Gold Kodu Satın Al 

Günümüzde maalesef ki gerek teknolojinin hızla gelişmesi gerekse insanların her ürüne veya ürüne yapılan özelliklere dahi doyumsuz olması kişilerin sosyalleşmesini de engellemektedir. Özellikle büyükşehirlerde modern yaşamın getirmiş olduğu sorumluluklar ve iş stresi insanları sosyalleşmeden uzaklaştırıyor. Lakin Tinder veya daha farklı isimlerle lanse edilen arkadaşlık platformları insanların kendilerine uygun kişilerle arkadaşlık yapabilmesine zemin oluşturuyor.

Tinder uygulaması ile sizlerde kendi yaş grubunuza veya özelliklerinize uygun kişilerle tanışma fırsatı bulabilir ve bu şekilde sosyalleşmeye başlayabilirsiniz. Zira bu gibi uygulamaların zaten yalnızlığından sıkılan ve çevresinde kendi gibi özeliklere sahip bayan yada erkek kişilerle görüşme sağlanmasına yardımcı olabilmektir. Eğer sizlerde kendi çevrenize konumuna yakın kişilerle arkadaşlık yaparak görüşebilmek istiyorsanız Tinder arkadaşlık uygulaması tam da sizin isteklerinize cevap verebilecek potansiyelde bir uygulamadır. Lakin her sosyal medya platformlarında veya bu gibi uygulamalarda olduğu gibi bu sisteme ilk olarak kayıt oluşturmanız gerekmektedir.

Tinder Gold Nedir?

Tinder gold uygulaması özelikle son dönemlerde Tinder kullanıcıları tarafından da araştırılmaktadır. Sadece ülkemizdeki kullanıcıları değil tüm dünya ülkelerinde olan Tinder kullanıcılarını meraklandıran Tinder Gold uygulaması bu özelliğiyle gündemdeki yerini koruyor. Bilindiği üzere Tinder arkadaşlık uygulaması tüm dünya ülkelerinde de sevilerek kullanılan eğlenceli bir arkadaşlık platformudur.

Tinder sitesi yalnız kişilerin günün stresini atabilmek ve birazcık da olsa kendilerine yakın konumda olan kişilerle sohbet edebilmek ve gerektiği taktirde yüz yüze de görüşülebilmesine olanak tanıyan bir arkadaşlık platformudur. Bu platformda gerek kadın gerekse erkek kullanıcılar birbirlerinin yüklemiş olduğu fotoğraflara ulaşabiliyor ve beğeni yapabiliyor. Kadın ve erkek çok sayıda kişinin beğenisini kazanan bu platform kişilerin zamanlarını eğlenceli şekilde geçirebilmesine olanak tanıyor.

Tinder gold kodu satın al işlemleri ile insanlar kendilerine yakın özelliklerde ve konumda olan kişilerle tanışma fırsatı yakalayabiliyor. Bu kod sayesinde kişinin kendi özelliklerine ve beğenisine göre bir arkadaşını bulabilmesi kolay olmaktadır. Bu Tinder kodları sayesinde sadece kullanıcı kendi sayfasındaki arkadaşlarından ziyade kaydırma seçeneğini de aktif kullanabiliyor ve uygulama içerisinde yer alan çok sayıda kişiyi görme ve tanıma imkanına da erişebiliyor.

Tinder platformu özellikle gold kodu ayrıcalığıyla kolay bir kullanım vadediyor. Bu arkadaşlık uygulaması ile kişiler gün içinde yaşamış oldukları stresli anlardan kısa süre içinde uzaklaşma fırsatı yakalıyor ve eğlenceli saatler geçirebiliyor.

Tinder Gold Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Tüm dünya ülkelerinden sonra ülkemizde de son yıllarda oldukça yaygın şekilde kullanılan Tinder gold uygulamasının özelikleri merak konusu olmaktadır. Bu uygulamayı kullanan kişiler Gold ve Plus gibi özelliklerini özellikle online mecralarda araştırmaktadır. Zira günümüz dijital dünyasında kişilerin kendi özelliklerine uygun yaş aralığına sahip kişilerle tanışabilmesi için hazırlanmış olan özel bir yazılımlardan faydalanması gerekir. Tinder Gold uygulaması da bu özel olan yazılımlardan birisidir. Bu Gold özelliği sayesinde insanlar fazla zaman harcamadan kendi özelliklerine uygun ve ayı yaş aralığına sahip, kendi zevkleriyle birebir örtüşen kişilere kısa zamanda ulaşabiliyor.

Uygulamanın üreticilerinin de amacı insanların kendi özelliklerine uygun kişilerle hatta kendi lokasyonlarına uygun kişilerle tanışabilmesidir. Tinder Gold kodu satın al işlemleri ile kolaylıkla sizlerde kendi konumuna uygun kadın veya erkek çok sayıda kişilerle arkadaşlık yapma fırsatını bulabilirsiniz. Tinder Plus, Tinder Gold ve Platinum gibi seçeneklere sahip olan platform, kişilerin kendi yaşam tarzlarına, zevklerine ve özelliklerine uygun kişilerle tanışabilmesine olanak sağlamaktadır. Tinder Gol kodu satın alma hizmetlerimizden yararlanarak sizlerde kendinize uygun arkadaş veyahut eş adayları ile tanışabilir ve yalnızlığından kurtulabilirsiniz.

Tinder üyeliğinizi aktive edebilmek için satın almış olduğunuz kodu ilgili alana yazarak var olan Tinder üyeliğinizi bir üst konuma taşıyabilirsiniz. Böylelikle uygulamanın bir üst özelliklerine tanık olabilir ve sistemde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu uygulama içinde kendinizle uyumlu olabileceğine inandığınız kişilerle kısa zamanda eşleşebilmeniz mümkündür.

Tinder Gold Kodu Ne Kadar?

Tinder arkadaşlık uygulamasının en fazla tercih edilen üyeliği Gold üyeliktir. Tinder Algoritmasının performansını yukarılara taşıyan bu Gold üyeliği genel olarak 6 aylık veya 12 aylık olarak kullanıcılara sunulur. Elbette Tinder Gold üyelik fiyatları arasında 6 ile 12 ay olarak farklılıklar oluşacaktır. Kullanıcılar abonelik bittiği zaman yeniden aynı abonelik üzerinden devam etmek istediklerinde oluşan fiyat farklılıkları yok denecek kadar azdır. Kullanıcılar dilerlerse her ay üyelik konumlarını yükseltebilir ve böylelikle farklı kişilerle tanışma olasılığı edinirler.

Hemen her yaştan ve statüden kişileri bir araya getiren uygulama kullanışlı ve kolay ara yüzü ile kişilerin zorlanmadan diledikleri kişilerle iletişi kurabilmesini sağlıyor. Tinder uygulaması adeta günümüzün en konforlu sosyalleşme alanı gibi algılanmaktadır. Kullanıcılara konforu ve eğlenceyi bir arada sunabilen bir arkadaşlık platformudur.

Sizlerde bu platformda kendi statünüze, özelliklerinize ve en önemlisi konum olarak size yakın olan kişilerle arkadaşlık yapabilirsiniz. Bunun için sisteme kayıt oluşturmanız gereklidir. Sisteme kayıt olup uygulamayı kullanmak ücretsizdir. Lakin uygulama üzerinde yer alan Tinder Gold kodu satın al işlemi ile kolay arkadaşlık yapabilir ve beğeninize ve size uyum sağlayacak kişilerin sayfalarını da daha rahat inceleyebilirsiniz. Uygulamanın farklı özelliklerinden de yararlanabiliyorsunuz.

Tinder Gold Kodu Satın Alma Nasıl Yapılır?

Tinder Gold Kodu satın al hizmetlerinden faydalanmak için ilk olarak güvenilir alışveriş yapabileceğiniz ve modern ödem yöntemlerini kullanan sitelerle iletişim kurmanız faydalı olacaktır. Uzun senelerdir başarılı ve kaliteli şekilde sürdürdüğümüz sosyal medya hizmetlerimizde Tinder platformuna yönelik çalışmalarda yapıyoruz. Sağlam ve güvenli ödeme seçenekleri ile kullanıcılarımıza Tinder Gold üyelik hizmeti sağlıyoruz.

Gold üyelik için ilk olarak yapılması gereken APPGallery akıllı cihazlarınıza indirmek ve akabinde üyelik işlemlerinizi tamamlamak olacaktır. Tinder uygulamasının alt kısmında Ben bölümü bulunur. Bu bölüme tıklayarak şu adımları izlemek gerekir.

 1. Bu adımları başarıyla tamamlayan kullanıcılar var olan profillerine yönlendirilir.
   
 2. Ardından hediyeler kısmına geçilir ve Tinder hediyeler açılır.
   
 3. Her hediyenin karşısında olan yükle butonu ile kullanıcı dilediği hediyeyi yükleyebilir.
   
 4. Tinder Gold APK uygulamasını yüklemelisiniz.
   
 5. Bu kısımda ekran gelen kopyala seçeneği kullanılır ve Tinder Gold ücretsiz olarak girilir.
   
 6. Bu bölümde ise gelen kod kısmına yapıştırma işlemi sağlanır ve 6 ay olmak üzere Tinder Gold üyelik aktivite edilir.

Tüm bu adımlardan sonra Tinder Gold satın alma işlemi de tamamlanmış oluyor. Tinder Gold üyeliğini aktivite ederek sizlerde rahatlıkla Tinder Gold üyeliğinin ayrıcalığını yaşayabiliyorsunuz. Sitemizde Tinder Gold üyeliği uygun fiyat aralıklarında kullanıcılara sunulmaktadır. Tinder Gold kodu satın alma yapıldıktan sonra Tinder fırsatlarından yararlanan kullanıcılar bu şekilde kendilerinin beğenen kişileri görebiliyor ve iletişim kurabiliyor. Dolayısıyla platformun kullanıcıları içi Tinder Gold üyelik önemlidir.

Tinder Gold Üyelik Kodu Satın Al

Tinder Gold üyelik kodu satın al işlemlerini sitemiz üzerinden Gold paketlerimiz doğrultusunda satın alabiliyorsunuz. Gold paket farklı özellikleri ve kişilerin kendilerini beğenen kullanıcıları da tanıyabilme ve görebilme şansı verdiğinden platformun kullanıcıları tarafında talep görmektedir. Tinder Gold üyelik kodu satın al ile uygulamayı kullanan kişiler kendi lokasyonlarına uygun olan kişilerle daha yakından tanışma şansına erişebiliyor.

Uygulamanın kullanım avantajları bir hayli fazladır. Gold üyelik oluşturan kullanıcılar böylelikle platformun keyfini daha iyi çıkarabilmektedir. Günden güne daha fazla popüler olan Tinder uygulamasının kullanıcı sayısı da ülkemizde fazladır. Tinder uygulaması gerek gold üyelik gerekse Platinum üyelik veya plus üyelik olmak üzere kullanıcılara sunuluyor.